Načítání obsahu...

Exportní balení

Exportní a zámořské balení

Výrobci často stojí před rozhodnutím, jak své produkty zabalit a doručit je klientovi. Někdy je to jednoduché, jindy jde o komplikovanou záležitost. Pokaždé se ale můžete spolehnout, že náš tým specialistů vaše zboží bezpečně zabalí a postará se o jeho přepravu. A je jedno, jestli jde o malý stroj nebo obrovský investiční celek.

Firma SANDER SUPPORT LOGISTIC má mnohaleté zkušenosti se všemi stránkami balení, ochrany a následné přepravy různorodých zařízení. Běžně zařizujeme balení nejen pro přepravu po Evropě, ale i zámořské baleníRealizujeme exportní přepravní balení především strojů, strojních zařízení, technologií, investičních celků, výrobků těžkého a automobilového průmyslu. Naší specialitou je balení nadměrných nákladů do teplem smrštitelné folie.

Podívejte se na exportní balení trolejbusu pro přepravu po železnici do Uzbekistánu:


Vše od počátečního návrhu až po samotnou přepravu

Provedeme počáteční analýzu a následně vyprojektujeme ideální ochranné balení jak pro zámořskou kontejnerovou a konvenční, tak i pro leteckou nebo kamionovou přepravu. Návrh je vždy zpracován individuálně s ohledem na specifika dané zásilky a způsobu přepravy.

Sami vyrobíme a zajistíme všechny potřebné díly a následně provedeme realizaci buď ve vlastních prostorách, nebo přímo u zákazníka. Máte tak jistotu, že dostanete přesně to, co potřebujete.

Naší hlavní prioritou je bezpečné balení, které zamezí jakémukoliv poškození vaší zásilky během přepravy. Můžeme zaručit, že vaše zásilka bude ochráněna před prachem, vlhkostí, mořskou solí, klimatickými podmínkami i neopatrným zacházením a z toho plynoucím mechanickým poškozením.


Materiály používané pro balení

Používáme kvalitní obalový materiál a ověřené metody balení:

  • Dřevěné bedny, bedny z překližky a OSB

Dřevo je levný a snadno opracovatelný materiál, který bezpečné ochrání produkty o hmotnosti několika desítek tun před poškozením, krádeží nebo klimatickými jevy

  • Dřevěné podlážky a palety

Paletizace je základní a levný způsob balení pro přepravu se snadnou manipulací. Dá se dobře kombinovat s dalšími metodami, jako smrštitelná fólie

  • Bariérová hliníková fólie

Neprodyšné balení ochrání například před vlivem mořské soli při zámořské přepravě. Nízké hodnoty paropropustnosti zamezují poškození vlivem klimatu.

  • Vysoušedla

Často se kombinují s bariérovou fólií pro maximální možné zabezpečení zásilky proti vlhkosti.

  • Konzervanty proti korozi

Konzervační nátěr dlouhodobě ochrání zásilku i během zhoršených přepravních podmínek. Ani drobné poškození ochranného nátěru nesníží jeho antikorozní efekt.

  • Čidla otřesu

Upozorní na jakékoliv nesprávné zacházení se zásilkou, a ještě více omezí riziko mechanického poškození.

  • Ošetření dřevěného balícího materiálu proti škůdcům

Ochrání obalový materiál před poškozením hmyzem, červotoči a dalšími škůdci dle certifikace ISPM č.15.

  • Balení do teplem smrštitelné folie

Vhodná například pro zajištění nadměrných zásilek. Má sílu 200–300 mikronů, antikorozní účinky a je UV stabilní. Díky tomu nezvětšuje stávající rozměry ani váhu po zabalení, je vhodná nejen pro přepravu, ale i pro dlouhodobé skladování.

Nakládka, kontejnerizace a přeprava

Kromě balení disponujeme i potřebnou technikou pro bezpečnou nakládku do kontejnerů či fixaci na dopravní prostředky. Jsme tak schopni zajistit celý proces včetně skladování, pojištění, celního řízení a následné přepravní služby skrze naše ověřené partnery

Zadejte poptávku

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána