Služby Balení Kontejnerizace Investiční celky Přeprava Pojištění Celní odbavení Reference Dokumenty ke stažení Kontakt Služby Reference
 

Exportní balení

Výrobci často stojí před rozhodnutím, jak své produkty zabalit a doručit je klientovi. Někdy je to jednoduché, jindy jde o komplikovanou záležitost. Pokaždé se ale můžete spolehnout, že náš tým specialistů vaše zboží bezpečně zabalí a postará se o jeho přepravu. A je jedno, jestli jde o malý stroj nebo obrovský investiční celek.

Firma Sander Support Logistic má mnohaleté zkušenosti se všemi stránkami balení, ochrany a následné přepravy různorodých zařízení. Běžně zařizujeme nejen přepravu po Evropě, ale i zámořské balení.

 

Vše od počátečního návrhu až po samotnou přepravu

Provedeme počáteční analýzu a následně vyprojektujeme ideální ochranné balení jak pro kontejnerovou, tak i pro leteckou nebo kamionovou přepravu. Návrh je vždy zpracován individuálně s ohledem na specifika dané zásilky a způsobu přepravy.

Sami vyrobíme a zajistíme všechny potřebné díly a následně provedeme realizaci buď ve vlastních prostorách, nebo přímo u zákazníka. Máte tak jistotu, že dostanete přesně to, co potřebujete.

Naší hlavní prioritou je bezpečné balení, které zamezí jakémukoliv poškození vaší zásilky během přepravy. Můžeme zaručit, že vaše zásilka bude ochráněna před prachem, vlhkostí, mořskou solí, klimatickými podmínkami i neopatrným zacházením a z toho plynoucím mechanickým poškozením.

 

Proč si nechat zabalit svou zásilku od Sander Support Logistics?

Máme obrovské množství zkušeností. Pomáhali jsme přepravovat tavící pece do Thajska, balili jsme tramvaje, trolejbusy i vlaky metra pro převod do Petrohradu. Pomáhali jsme exportovat strojní zařízení do Alžírska, Uzbekistánu, Mexika, Egyptu nebo Ruska. Přesvědčte se sami v našich referencích.

Všechny naše postupy více než splňují normy a předpisy platné pro balení (ČSN, HPE, IATA, ISPM 15 atd.)

Kombinujeme léty ověřené postupy a moderní technologie. Vždy Vám pomůžeme najít to nejleší možné řešení. Hlavní je pro nás nás doručit vaše zboží v pořádku a pro to uděláme vše. Bez kompromisů.

 

Materiály používané pro balení

Používáme kvalitní obalový materiál a ověřené metody balení:

 • Dřevěné bedny, bedny z překližky a OSB
  • Dřevo je levný a snadno opracovatelný materiál, který bezpečné ochrání produkty o hmotnosti několika desítek tun před poškozením, krádeží nebo klimatickými jevy
 • Dřevěné podlážky a palety
  • Paletizace je základní a levný způsob balení pro přepravu se snadnou manipulací. Dá se dobře kombinovat s dalšími metodami, jako smrštitelná fólie
 • Bariérová hliníková fólie
  • Neprodyšné balení ochrání například před vlivem mořské soli při zámořské přepravě. Nízké hodnoty paropropustnosti zamezují poškození vlivem klimatu.
 • Vysoušedla
  • Často se kombinují s bariérovou fólií pro maximální možné zabezpečení zásilky proti vlhkosti.
 • Konzervanty proti korozi
  • Konzervační nátěr dlouhodobě ochrání zásilku i během zhoršených přepravních podmínek. Ani drobné poškození ochranného nátěru nesníží jeho antikorozní efekt.
 • Čidla otřesu
  • Upozorní na jakékoliv nesprávné zacházení se zásilkou, a ještě více omezí šance mechanického poškození.
 • Ošetření dřevěného balícího materiálu proti škůdcům
  • Ochrání před poškozením hmyzem, červotoči a dalšími škůdci.
 • Balení do teplem smrštitelné folie
  • Vhodná například pro zajištění nadměrných zásilek. Má sílu 200–300 mikronů, antikorozní účinky a je UV stabilní. Díky tomu nezvětšuje stávající rozměry ani váhu po zabalení, je vhodná nejen pro přepravu, ale i pro dlouhodobé skladování.

 

Nakládka, kontejnerizace a přeprava

Kromě balení disponujeme i potřebnou technikou pro bezpečnou nakládku do kontejnerů či fixaci na dopravní prostředky.  Jsme tak schopni zajistit celý proces včetně skladování, pojištění, celního řízení a následné přepravní služby skrze naše ověřené partnery

© 2012 – 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign
tel.: +420 722 813 878 e-mail: valerian@sander-logistic.cz Příborská 1585, Frýdek-Místek